NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

  Vues 4,256,471

thisisnoizy

Il y a 22 jours

Lyrics: Noizy
Music: Term & Rvchet
Mix & Master: Rvchet & Westpoint studios
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2ZUUW4sD0tA1lwk6qZ
iTunes: music.apple.com/us/album/freestyle-single/1563407821?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

Commentaires
1124 2114
1124 2114 Il y a 52 minutes
Cant wait for album💣💣💣💣🔥🔥🔥🔥
1124 2114
1124 2114 Il y a 53 minutes
👑💯
Anxhelo Qoqi
Anxhelo Qoqi Il y a heure
Super konge perzotin respekte
Albania
Albania Il y a 3 heures
1.23 milion ndjeksa 9k komente wtf super fake reperi 9 vjecarve
Username ;
Username ; Il y a 2 heures
Wtf nese robt sdun me komentu
Faik Bali
Faik Bali Il y a 7 heures
Nojzy otr forever
Etleva sheshi
Etleva sheshi Il y a 7 heures
Respect of 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Po Joni
Po Joni Il y a 7 heures
🇳🇴
valbona dema
valbona dema Il y a 8 heures
💧🔥🔥🔥🔥🔥🔥🌠🌝
valbona dema
valbona dema Il y a 8 heures
🥇🥇🥇🥎💶💶💶
valbona dema
valbona dema Il y a 8 heures
king king
valbona dema
valbona dema Il y a 8 heures
🥰🥰🥰💋👌
valbona dema
valbona dema Il y a 8 heures
o nojz te rujt zoti familjen
valbona dema
valbona dema Il y a 8 heures
me ket kong vetem hetshote
valbona dema
valbona dema Il y a 8 heures
super kong respk nga lueto
Amal Johnson
Amal Johnson Il y a 9 heures
Respect from🇮🇳 ❤️🔥🔥
Elirë Syla
Elirë Syla Il y a 10 heures
Respekte
Eri Itarb
Eri Itarb Il y a 10 heures
👑👑👑👑👑👑👑👑
Arman Niazi
Arman Niazi Il y a 10 heures
Respect 🇦🇫
Nike hott
Nike hott Il y a 19 heures
kingg is backk 🇦🇱💨🦁
Gaming Star
Gaming Star Il y a 20 heures
respekt krenar dibra per ty rigels rajku ❤️💪👑
Teddy lunaa
Teddy lunaa Il y a 22 heures
ONLY KING OF ALBANIA 🇦🇱 🙌 👏
Kevish playz
Kevish playz Il y a 23 heures
Nice bars I know this is Albanian
BIG BRUDA.15
BIG BRUDA.15 Il y a jour
Sa like shkoin per O.T.R👆👌👑
ENTONI Hoxha FF
ENTONI Hoxha FF Il y a jour
SKOM SHOK PO KAM KAMPIONA OTR NA NJEF GJITH BOTA A TE KUJTOHET 09 PREMTIMET NUK ISHIN TE KOTE
Genti Bossi
Genti Bossi Il y a jour
👌👌👌👌👌👌👌👌👌😍😍😍😍😍
Ersi Kushi
Ersi Kushi Il y a jour
brrrrŕrrrrrrrrrrrrrrŕrrrrrrrrrrrrravo bos je ma i miri bro
Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit
Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit Il y a jour
👍
Fabian Roci
Fabian Roci Il y a jour
🔥🔥🔥super otr
selime ibra
selime ibra Il y a jour
❤❤😍😍🔥🔥
Menduh Sinani
Menduh Sinani Il y a jour
Edhe mu nbank ma kerkoj numrin 🤔
FF Joel
FF Joel Il y a jour
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Emily An
Emily An Il y a jour
I’m from New Jersey and all the Albanians I know here love Noizy! He’s the best to ever do it #OTR
Nueli &MhsF Nantes France
Nueli &MhsF Nantes France Il y a jour
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Michaela Hunyadi GMX
Michaela Hunyadi GMX Il y a jour
🙏🏻
ber bs
ber bs Il y a jour
Noizy is the best 👌 Albanian Rapper 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Jusilda Rizaj
Jusilda Rizaj Il y a jour
Zini zini Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21 On top of the rest like never before Eyyy Rach We kill it
Emily An
Emily An Il y a jour
OTR
Leon Bojni
Leon Bojni Il y a jour
Sa ngjovo ket keng kapa hetshode
Lumnije Hasani
Lumnije Hasani Il y a 2 jours
NOIZY FT TAYNA FT MOZZIK HIT ISH DAL KUSH MENON KSHTU LIKE
Michele Di iorio
Michele Di iorio Il y a 2 jours
Brothers
Michele Di iorio
Michele Di iorio Il y a 2 jours
🕯️🙏🏼🇮🇹
Xhemi Krishti
Xhemi Krishti Il y a 2 jours
Super keng
Lumnije Hasani
Lumnije Hasani Il y a 2 jours
2 WEEKS 4M VIEWS
XrK_ Dark
XrK_ Dark Il y a 2 jours
te qifsha fisin ne goj noizy fisqiri🤮🤮🤮🖕🖕🖕🖕🖕reper gay
Makishti Makishti
Makishti Makishti Il y a jour
Ik mor varikars
Po Joni
Po Joni Il y a 2 jours
Uneserviatytvrsj
Bashkim Hallulli
Bashkim Hallulli Il y a 2 jours
Ku i kam Dibranet?? 😏🔥🔥🔥🔥
roland perkola
roland perkola Il y a 2 jours
👑👌
roland perkola
roland perkola Il y a 2 jours
👑👑👑
roland perkola
roland perkola Il y a 2 jours
👑👑👑
roland perkola
roland perkola Il y a 2 jours
OTR
roland perkola
roland perkola Il y a 2 jours
Noizy 👑
roland perkola
roland perkola Il y a 2 jours
👑
roland perkola
roland perkola Il y a 2 jours
👑✌️👌
roland perkola
roland perkola Il y a 2 jours
👑👑🤯👌👌✌️
roland perkola
roland perkola Il y a 2 jours
👑🤯
roland perkola
roland perkola Il y a 2 jours
🤯👑👑🤯
roland perkola
roland perkola Il y a 2 jours
👑👌🤯
roland perkola
roland perkola Il y a 2 jours
👑
roland perkola
roland perkola Il y a 2 jours
Otr
roland perkola
roland perkola Il y a 2 jours
Otr
roland perkola
roland perkola Il y a 2 jours
Otr
EMILAJNO Manellari
EMILAJNO Manellari Il y a 2 jours
SUPER BEJ NJE DIS MATO LALES TANI
LORI FF YT
LORI FF YT Il y a 2 jours
super kANg kush eshte me mu like
Bini Official
Bini Official Il y a 2 jours
🌷🌷❤️❤️😉😉😉
Igli Rama
Igli Rama Il y a 2 jours
OTR LIKE
Enver Murtati
Enver Murtati Il y a 2 jours
boss
Marnox
Marnox Il y a 2 jours
uzas za kur ne ja biva pesnava
Luca Hirsch
Luca Hirsch Il y a 2 jours
Wallah das ist der Onkel von meinem Freund…
Albania Albania
Albania Albania Il y a 2 jours
King
afrim beqiri`
afrim beqiri` Il y a 2 jours
🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Durresi Durresi
Durresi Durresi Il y a 2 jours
Bravo cuni lagjes
Lonii Saqipi
Lonii Saqipi Il y a 2 jours
noizy
Lonii Saqipi
Lonii Saqipi Il y a 2 jours
zinjo
leo leo
leo leo Il y a 2 jours
Më rëngjethet mishi zhdo her që e degjoj kët këng,noizy je i madh!!
roland perkola
roland perkola Il y a 2 jours
👌👌👑🤯👌
roland perkola
roland perkola Il y a 2 jours
👑👑
Kleard Nikolli
Kleard Nikolli Il y a 3 jours
OTR BRO king
Le Lui
Le Lui Il y a 3 jours
Noizy fineeeem feat !!!!
Efe BERK ARNAVUT
Efe BERK ARNAVUT Il y a 3 jours
Respect from Turkiye 🇦🇱🇹🇷
Sherif _rashiti
Sherif _rashiti Il y a 3 jours
2024 kush e ngjon hala
Amina Misini
Amina Misini Il y a 6 minutes
Une
Bujar Idrizi
Bujar Idrizi Il y a 3 jours
Super kenge 🇦🇱💪🏆
Sara Zabërgja
Sara Zabërgja Il y a 3 jours
real life bravoo
Romina Daja
Romina Daja Il y a 3 jours
🤩😘
ff klejdo
ff klejdo Il y a 3 jours
sa like për noizy
aigokeros tavros
aigokeros tavros Il y a 3 jours
NOIZY !!! Ke qejf të dëgjosh këngët e tij ! RESPEKT !!!
Ili Osmanaj
Ili Osmanaj Il y a 3 jours
GRUPI OTR JAN TE PA VDEKSHEM
Gëzim Selami
Gëzim Selami Il y a 3 jours
Një menaxherial i përkryer, që si resiston gishti asnjë "gangsteri" për ta klikuar kur sheh prezantimin e videos me foto. 👍 Përshëndetje nga Tetova!
Gëzim Selami
Gëzim Selami Il y a 11 heures
@Emily An Nëse pyet për emigrantët, janë në Gjermani, për shqiptarët janë kudo nëpër botë, shtetasit në Shqipëri, fati dhe fatkeqësia qëndron kur ndan të përbashkëta, sepse të përfaqësojn dhe i përfaqëson, gjuha mundet të ndryshohet duke e mësuar një tjetër, por prejardhja është aq e pandryshueshme sa e kaluara, mirpo, me këtë lloj arti mundet ta ndryshojm edhe të ardhmen edhe të kaluarën, duke i haruar 😁, prandaj shumë suksese këtyre. Arti ka një magji, nëse nuk e bën botën më të mirë e bën edhe më interesant, prandaj ndonjëher të duhen dhe "armiq". (Shqipëria nuk dallon shumë nga vendet në tranzicion, problemet dhe sukseset i ka të njëjta si predispozimin e krijimit të miqësive, fjala bie, A është ashtu si e njohim ?! ART DO TË THOTË MJESHTËRI, MJESHTËRITË JAN IMITIM I TË PËRKRYES (HARMONISË) NDËRSA ÇDO DEVIJIM I ATIJ AKSI KA PASOJA DHE PJESMARËS, PRANDAJ DISA KAN SUKSESE E DISA DËSHTIME. SI SPEKATOR SHIQOJMË, JAPIM LIKE EDHE PSE S'BËJMË ART S'DO TË THOTË SE S'JEMI TË MJAFTUESHËM PËR TË DHËNË NOTA. 😁
Emily An
Emily An Il y a 11 heures
Ku i kam shqiptarët e gjermanisë? ❤️🇦🇱🇩🇪
Selman Lambaj
Selman Lambaj Il y a 3 jours
👏 bravo
Eneri Zito
Eneri Zito Il y a 3 jours
Respect form🇦🇱
WHISKY FF
WHISKY FF Il y a 3 jours
Verse] Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja еrdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot mе fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit
Aleksander Hamzaj
Aleksander Hamzaj Il y a 3 jours
Shum bukur kenga je i madh vlla respekte 👋👍🙏🙏
roland perkola
roland perkola Il y a 3 jours
👑👑🤯🤯👑
roland perkola
roland perkola Il y a 3 jours
Otr
finemi ola
finemi ola Il y a 3 jours
O ylli i botse e ke qare kegen na te gjitha ke ze nojzi🤗🥰😇🤩😁💌
Greta Rusi
Greta Rusi Il y a 3 jours
Lyrics👇💕 Zini zini Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21 On top of the rest like never before Eyyy Rach We kill it Like 🔥☄
Endi
Endi Il y a 3 jours
Un jam nipi dibranit👑👑
Aldo Aldi
Aldo Aldi Il y a 3 jours
Shum nolt
Elton Kapaj
Elton Kapaj Il y a 4 jours
Made Noizy
ALBANIA BLOOD
ALBANIA BLOOD Il y a 4 jours
Kush osht me OTR 👌 🖤🇦🇱🤍
Shuajb Vrana
Shuajb Vrana Il y a 4 jours
😘👌👌👌👌
Po Joni
Po Joni Il y a 4 jours
Hup
mozzik my world
mozzik my world Il y a 4 jours
#OTR
NOIZY - 1 HERE E MIRE (VACCINE)
06:01
Varrosi - Flamma (Official Video HD)
05:27
Green Montana - BB Part.3
2:08
greenmontanaVEVO
Vues 69 k
DON XHONI - MAFFIA
02:49
DON XHONI
Vues 9 M
Marin - #Blitz (prod by. Rzon)
04:23
MarinOfficial
Vues 10 M
Marin - #MeekMeek (prod. by Rzon)
02:53
MarinOfficial
Vues 14 M
Marin - #Tmerr (prod by. Rzon)
02:54
MarinOfficial
Vues 1,9 M
Green Montana - BB Part.3
2:08
greenmontanaVEVO
Vues 69 k
MAIS ELLE FAIT QUOI LÀÀÀ ??!?
21:52